május 30., szombat, 17:00, Jókai Mór út

Sujtó - Halpern, Farkas, Beke - Legény  Markovits, Molnár, Újvári, Svecz - Jónás, Erdei

G: Jónás, Markovits

"A csapat nem kezdett jól, már a hetedik percben kettővel ment az ellenfél két védelmi hibát kihasználva (az elsőt ráadásul mi használtuk ki...). A folytatásban is a hazai csapat dominált, és a félidő közepén már 3-0-ra is mentek. Rá egy percre viszont szépítettünk. A kapusról lecsorgó labdát Jónás értékesítette, és ezután elkezdtünk játszani. Szép támadások és helyzetek születtek a részünkről, gól sajnos nem. A félidő így 3-1-gyel zárult. A második félidő elejét is úgy kezdtük, mint az elsőt: kaptunk kettőt. Ekkor már az ellenfél a biztos vezetés tudatában behozta a rutinosabb (értsd: lassabb) játékosait, így mezőnyfölényben tudtunk játszani. Sok támadást vezettünk, de mindegyiket elpuskáztuk. A félidő hajrájához közeledve kaptunk egy tizenegyest, amit Markovits értékesített. Majd újra nem állítottunk védőt a védőnkre, és ezzel 6-2 lett az állás. Az utsó percben kaptunk még egy tizit, ez viszont kimaradt. Alapvetően sajnos a középpálya közepét nagyon uralta a hazai csapat és a párharcokból is vesztesen kerültünk ki. A helyzetkihasználásunk is olyan volt, mint egész évben, de mindez most még párosult egy öngólképes védelemmel is." (Magdics)